» » Всього півгодини ходьби в день допоможуть схуднути і оздоровитися
Усі новини

Всього півгодини ходьби в день допоможуть схуднути і оздоровитися

Всього півгодини ходьби в день допоможуть схуднути і оздоровитися

Експерти з'ясували, що всього 30 хвилин ходьби в день принесуть організму неоціненну користь. Але є кілька важливих моментів, які потрібно враховувати, щоб ходьба принесла користь Активний спосіб життя завжди був і залишається найефективнішим способом підтримувати міцне здоров'я і гарну форму. Регулярні заняття спортом позначаються не тільки на фігурі, але і на настрої. І для цього зовсім не потрібно багато часу.

Експерти з'ясували, що всього 30 хвилин ходьби в день принесуть організму неоціненну користь. Отже, що ж включає в себе правильна спортивна ходьба?

Темп

Піша ходьба не несе великого навантаження на організм і, в порівнянні з іншими видами спорту, не так вимотує. Але просто ходити в неспішному темпі неефективне. Інакше б стільки людей не страждали проблемами зайвої ваги. Для того, щоб схуднути, потрібно ходити досить швидко, намагаючись підтримувати однаковий темп. Ще добре діють прискорення: кожні 5 або 10 хвилин можна прискорювати темп на 30-60 секунд. Після чого знижувати його на півхвилини і повертатися до середнього темпу.

Додатки-помічники

Встановити режим ходьби допомагають гаджети: фітнес-браслети, трекери на мобільному або смарт-годинах. Лічильник відстані і кроків дозволить вирахувати швидкість, з якою ти рухався, і навіть дізнатися приблизну кількість спалених калорій. Щоб також стежити за станом здоров'я, стануть в нагоді вимірювачі пульсу і кардиодатчики. Вони в режимі реального часу аналізують твій пульс, тиск, температуру тіла і рівень кисню в крові. Потім виводять повну картину, і ти можеш дізнатися, наскільки ефективна твоя ходьба, чи потрібно щось змінити.

Харчування

Будь-спорт варто поєднувати з правильною дієтою, тільки так можна домогтися найкращого результату. Щоб скинути вагу, потрібно дотримуватися дефіциту калорій. Розрахувати індивідуальну добову норму, виходячи з ваги і рівня активності, можна так само за допомогою спеціального додатку. А витрачати під час занять спортом медики рекомендують приблизно 3500 калорій в тиждень.

Щоб підтримувати форму, зовсім не обов'язково виснажувати себе важкими тренуваннями. Але для досягнення результату важлива регулярність занять і правильне харчування. А ти часто ходиш пішки? Скільки кроків в день проходиш?
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю