» » Вчені: поганий раціон шкодить здоров'ю більше, ніж куріння сигарет
Усі новини

Вчені: поганий раціон шкодить здоров'ю більше, ніж куріння сигарет

Вчені: поганий раціон шкодить здоров'ю більше, ніж куріння сигарет

Як показала статистика, деякі продукти харчування гублять здоров'я ще більше, ніж сигарети. Неправильне харчування стає причиною смерті частіше, ніж від тютюнової залежності
Багато людей вважають, що для здоров'я, в першу чергу, небезпечні шкідливі звички, наприклад, куріння. Але при цьому не береться до уваги той факт, що раціон надає на здоров'я величезний вплив - як позитивний, так і негативний. Все залежить від його складу.

Нещодавно вчені з'ясували, що деякі продукти гублять здоров'я ще більше, ніж сигарети.

Вчені провели дослідження, в ході якого встановили, що поганий раціон шкодить здоров'ю більше, ніж куріння сигарет. Неправильне харчування стає причиною смерті частіше, ніж від тютюнової залежності.

Тільки в 2017 році від шкідливої ​​їжі померло близько 11 млн. Людей, а від вживання тютюну померло 8 млн. Громадян. У більшості випадків причиною ранньої смерті через продукти харчування стають патології серця і судин, а саме - інсульти і серцеві напади.

Ключова причина проблем зі здоров'ям через харчування полягає в систематичній нестачі корисних мікроелементів та вітамінів. Важливі для здоров'я речовини містяться в достатній кількості в овочах і фруктах. Якщо їх не вистачає, в функціонуванні організму відбудеться збій, який може спричинити за собою скорочення тривалості життя.

Експерти радять включити в раціон свіжі овочі і фрукти, зелень, морепродукти, горіхи . Рекомендується зменшити кількість вживання червоного м'яса, солі, кондитерських виробів і напоїв з цукром .

Здоровий і збалансований раціон не тільки позитивно вплине на здоров'я, але і поліпшить фігуру, стан шкіри, а також емоційне самопочуття.

Дотримуйся здорового харчування, і хороше самопочуття і міцне здоров'я будуть твоїми супутниками.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю