» » Як приглушене світло впливає на мозок під час нічного сну?
Усі новини

Як приглушене світло впливає на мозок під час нічного сну?

Як приглушене світло впливає на мозок під час нічного сну?

Вчені з'ясували, що наявність приглушеного світла під час сну погано позначається на здоров'ї Вчені вже давно довели, що якість сну і його тривалість впливають на організм і самопочуття. Щоб сон приносив користь, потрібні відповідні умови. Нещодавно вченим вдалося з'ясувати, як приглушене світло впливає на мозок, коли людина спить.

Багато людей не сплять в повній темряві. Світло пробивається крізь штори або в приміщенні може працювати нічник. У госпіталях «важкі» пацієнти теж сплять не в темряві.

У будь-якому випадку, як з'ясували вчені, наявність приглушеного світла під час сну погано позначається на здоров'ї , Особливо у хворих людей.

Експерти вважають, що білий світ , Який часто використовується в лікарнях, має відношення до передчасної загибелі клітин і підвищення ймовірності смерті через проблеми з серцем і судинами.

Для отримання відомостей вчені провели експеримент на особливих моделях тварин, які дозволяли імітувати патології серця. Моделі були розділені на 3 невеликі групи. Перша група спала при білому освітленні, друга - при червоному, а третя - в темряві. Через тиждень експерти оцінили стан клітин мозку у піддослідних об'єктів.

Найбільш негативний ефект був відзначений у моделей тварин, на яких під час сну впливав білий світ. У них була відмічена підвищена смертність клітин і схильність до запальних процесів. Перерахованих проблем вдалося уникнути об'єктів, які спали в темряві і при приглушеному червоному освітленні.

Аналогічний експеримент був проведений за участю людей. Результати виявилися такими ж. Білий світ негативно відбився на їх стан здоров'я.

Тому на ніч варто вимикати всі світяться прилади й добре зашторювати вікна . Якщо немає можливості спати в повній темряві, можна придбати спеціальну маску для сну . Вона м'яка, приємна на дотик, не викликає дискомфорт і буде надійно захищати від проникнення світла.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю