» » Вчені розповіли, чому яєчня небезпечна для здоров'я
Усі новини

Вчені розповіли, чому яєчня небезпечна для здоров'я

Вчені розповіли, чому яєчня небезпечна для здоров'я

На думку вчених, є продукти корисні, шкідливі і суперечливі. В останньому варіанті важливо правильно і в потрібній кількості їх вживати. Одним з таких продуктів є яйця Здоров'я і самопочуття багато в чому залежить від режиму харчування. Це означає, що до раціону потрібно ставитися з особливою увагою.

Представники науки з США вважають, що регулярне вживання омлету або яєчні, а також інших страв з підвищеним вмістом холестерину провокує появу проблем з серцем і судинами.

Для отримання інформації експерти проаналізували дані шести проведених досліджень за участю 30 тис. Людей різних етнічних груп. Вчені відстежували особливості раціону учасників і їх стан здоров'я 31 рік. За цей час у добровольців було діагностовано близько 55 тис. Випадків появи проблем з серцем і судинами.

В процесі нового дослідження вчені встановили, що люди, які кожен день вживають 30 мг холестерину, ризикують зіткнутися з патологіями серцево-судинної системи . Такий ризик становить 17%, а ймовірність ранньої смерті зростає на 18%.

Для прикладу, одне куряче яйце містить у собі 186 мг холестерину . Навіть якщо з'їдати до чотирьох яєць на тиждень, ризик розвитку патологій все одно буде збільшений на 6%.

Проте, експерти не рекомендують повністю виключати з раціону яйця, так як вони містять корисні вітаміни і мікроелементи: залізо, холін, вітамін D . Жовтки корисні для здоров'я очей, так як знижують ймовірність появи катаракти.

Любителям яєчні вчені радять замінити це блюдо на відварювання яєць або готувати її на оливковій олії.

Дослідження в черговий раз довело чималий вплив продуктів на здоров'я.

Все в наших руках, якщо суперечливу, з точки зору науки, їжу вживати правильно, вона принесе користь.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю