» » Вчені розповіли, яким чином кава може підбадьорити
Усі новини

Вчені розповіли, яким чином кава може підбадьорити

Вчені розповіли, яким чином кава може підбадьорити

Фахівці з Канади вважають, що для того, щоб кава або чай підбадьорили, зовсім необов'язково їх пити. Читай далі, щоб дізнатися, яким чином кава може підбадьорити У середовищі вчених кави - один з найбільш суперечливих об'єктів дослідження. Деякі експерти вважають його шкідливим, а деякі - приносить здоров'ю користь.

Нещодавно було проведено ще одне дослідження, в ході якого вчені з'ясували, яким чином кава може підбадьорити.

Представники науки з Канади вважають, що для того, щоб кава або чай підбадьорили, зовсім необов'язково їх вживати . Достатньо лише уявити напій в своїй уяві.

Для отримання відомостей вчені провели експеримент за участю добровольців. Виявилося, у людей, які думають про напій, відбуваються зміни в сприйнятті майбутнього часу.

Після думок про чай або кава більшість добровольців починало переоцінювати власні можливості. В результаті після думок про напій заплановані справи починали виконуватися людьми швидше . Така реакція свідчить про поліпшення розумової активності і підвищенні продуктивності.

Раніше експерти розробили алгоритм для визначення оптимального дозування кофеїну для кожної людини. Якщо люди будуть вживати правильну для них дозу, приплив бадьорості буде гарантований.

Багато вчених вважають, що в помірній кількості кави корисний для здоров'я. Він не тільки бадьорить, але і зменшує ризик появи ряду захворювань. Зокрема напій знижує на 30% ймовірність утворення в мозку пухлин. Також компоненти кави покращують циркуляцію крові і стан судин.

Це далеко не останнє дослідження, спрямоване на вивчення властивостей кави. Читай наші новини і будь першим в курсі нових наукових відкриттів.

Підбадьорює тебе каву? Розкажи про свої відчуття в коментарях.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю