» » Сміх дійсно продовжує життя
Усі новини

Сміх дійсно продовжує життя

Сміх дійсно продовжує життя

Напевно ти чув ще в дитинстві твердження, що сміх продовжує життя. Багато хто не приймають фразу всерйоз, а даремно. Вчені змогли довести, що сміх дійсно збільшує тривалість життя Представники науки з Італії вважають, що півгодини сміху в день продовжують життя за рахунок поліпшення функціонування організму.

Крім того, сміх знижує негативний вплив стресових ситуацій і покращує сон . В цілому, якщо сміятися півгодини в день, стан організму буде поліпшуватися.

Вчені виявили, що сучасні люди сміються менше, ніж 50 років тому. Для прикладу 50 років тому середньостатистичний чоловік сміявся хвилин 15 в день, а сьогодні цей показник знизився до 5 хвилин.

Експерти рекомендують сміятися якомога частіше , Так як сміх ефективний метод боротьби з депресією і шлях до поліпшення здоров'я.

Під час сміху в організмі людей утворюються вібрації, які покращують циркуляцію крові в органах . В результаті запобігає появі застійних процесів і навіть знижується ймовірність розвитку онкології.

Крім того, під час сміху підвищується імуноглобулін і виробляються ендорфіни (гормон радості).

Крім перерахованих властивостей сміх викликає позитивні емоції, яких, часом, не вистачає в повсякденному життєвому ритмі. До того ж усміхнені і позитивні люди викликають симпатію у оточуючих. Смійся частіше, і життя стане яскравішим і світлішим.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю