» » Названо найбільш корисні продукти харчування
Усі новини

Названо найбільш корисні продукти харчування

Названо найбільш корисні продукти харчування

Корисні речовини, які в них містяться, сприятливо впливають на клітини організму і внутрішні органи, а деякі продукти знижують ризик розвитку небезпечних захворювань Вчені провели дослідження, в ході якого з'ясували, які продукти харчування найкорисніші для організму.

Експерти вважають, що від токсинів організм ефективно очищають овочі зеленого і червоного кольору - капуста, огірки, брокколі, редька, а також рукола. Якщо регулярно вживати перераховані продукти харчування, клітини організму будуть функціонувати в нормальному режимі без ознак виснаження.

Корисно їсти ягоди , Так як вони містять в своєму складі поліфеноли, захищають головний мозок від процесів старіння. Також ягоди знижують вірогідність розвитку хвороб, пов'язаних з погіршенням когнітивних функцій.

Горіхи в раціоні за рахунок вмісту в них жирів сприятливо впливають на мозок і судини.

Також має значення частота прийому їжі. Вчені рекомендують дотримуватися триразового режиму харчування без перекусів. Небажано їсти їжу незадовго до сну. В іншому випадку сон буде неспокійним, а в функціонуванні мітохондрій відбудеться збій.

За допомогою перерахованих продуктів харчування можна підтримувати гарне здоров'я. Головне їх вживати систематично, і позитивний для здоров'я ефект обов'язково настане.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю