» » Названо найнебезпечніші сорти риби
Усі новини

Названо найнебезпечніші сорти риби

Названо найнебезпечніші сорти риби

Прихильники здорового харчування намагаються налягати на рибу. Вона живильна, смачна і дуже корисна. Однак, як виявилося, не всі сорти риби приносять організму однакову користь - деякі можуть нашкодити І мова не тільки про отруйної фугу. Експерти назвали три інших шкідливих риби, яких краще уникати в раціоні.

Сом

Вирощений в рибному господарстві сом може бути вельми шкідливий для людського організму. Багато виробників, зокрема з Азії, вирощують рибу на гормональному кормі і антибіотиках. Після чого концентрація цих речовин в м'ясі просто зашкалює. Так що любителям сома варто обмежити його вживання, а краще зовсім відмовитися.

Пангасіус

У більшості супермаркетів можна знайти в продажу цей сорт риби. Помірна вартість забезпечує великий попит на пангасіуса, але фахівці не радять їсти його частіше, ніж раз на місяць. І тільки після ретельної теплової обробки. Причина в тому, що пангасіуса зазвичай виловлюють у в'єтнамській річці Меконг. Дуже брудні води ріки сприяють тому, що риба насичена поліфосфатами і нітрофуразоном, небезпечними канцерогенами. Нерідко в м'ясі пангасіуса зустрічається і кишкова паличка.

Кафельников

Ще одна риба, яку небажано вживати часто - Кафельников. І то, діти і вагітні жінки повинні зовсім відмовитися від цього сорту, так як в ньому міститься значна кількість ртуті. Чоловіки можуть їсти до ста грам риби в місяць.

Добре, що шкідливих сортів риби не так багато, і більшість містять тільки корисні речовини. Віддавай перевагу рибі, яка мешкає в диких умовах, а не вирощена на фермі.

А яку рибу ти любиш найбільше?
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю