» » Як побороти бажання їсти солодощі
Усі новини

Як побороти бажання їсти солодощі

Як побороти бажання їсти солодощі

Останнім часом вчені все більше приділяють увагу раціону людей, така тенденція не дивно. Продукти харчування істотно впливають на зовнішній вигляд, здоров'я і самопочуття. Нещодавно вчені з'ясували, як побороти бажання їсти солодощі Експерти в дієтології вважають, що здоровий раціон і регулярна фізична активність здатні пригнічувати бажання є солодку їжу.

На думку вчених, цукор впливає антидепресанту. З його допомогою можна розслабитися і отримати задоволення. Ефект досягається за рахунок впливу на опіоднимі зони головного мозку . Виробники солодощів користуються таким ефектом, ряди ласунів регулярно поповнюються.

Можна без перебільшення сказати, що цукор діє, як наркотичну речовину . Його хочеться вживати знову і знову. Щоб впоратися з залежністю від солодкого, потрібно запропонувати організму альтернативу , Щоб він почав отримувати задоволення від іншого.

Як показало дослідження вчених, позитивний ефект досягається за рахунок фізичних вправ і вживання здорових продуктів харчування. Також важливо, щоб людина отримувала від раціону і фізичної активності задоволення, щоб в організмі активно вироблявся ендорфін (гормон радості).

Солодощі не тільки провокують розвиток залежності, але і таять в собі ряд інших проблем - погіршення стану зубів, набір зайвої ваги, висипання на обличчі. Крім того, регулярне вживання солодкої їжі підвищує ймовірність розвитку цукрового діабету і проблем з судинами.

Кондитерські вироби найкраще замінити фруктами і ягодами , Які теж смачні, ось тільки користі від них набагато більше.

Що ти любиш більше - солодощі або ягоди і фрукти? Поділися своїми смаковими уподобаннями в коментарях.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю