» » Ці продукти негативно впливають на мозок, якщо їх вживати на сніданок
Усі новини

Ці продукти негативно впливають на мозок, якщо їх вживати на сніданок

Ці продукти негативно впливають на мозок, якщо їх вживати на сніданок

Продукти харчування можуть як покращити, так і погіршити стан і самопочуття. Який буде ефект залежить від конкретних продуктів і навіть часу їх вживання Їжа впливає на організм набагато сильніше, ніж багато людей звикли вважати. Представники науки з Австралії в ході проведення дослідження виявили зв'язок між ранковим прийомом їжі і розумовими функціями головного мозку.

Вчені вважають, що солодка і жирна їжа провокує деструктивні процеси в мозку. Досить чотирьох днів, щоб негативні зміни стали вираженими. До названої вище шкідливої ​​їжі вчені відносять солодкі мюслі, млинці, сирники, хлібобулочні вироби.

Якщо вранці регулярно вживати жирну і солодку їжу, у людей може істотно погіршитися здатність обробляти і запам'ятовувати інформацію.

Вчені пояснюють негативну тенденцію коливанням рівня глюкози в крові , Який різко зростає після вживання шкідливої ​​сніданку.

Щоб вранці підбадьоритися, набратися сил і енергії, доцільно включити в ранкове меню салат зі свіжих овочів, бобові, рибу, яйця.

Це вже не перше дослідження, яке підкреслило вплив раціону на здоров'я людей. Причини деяких проблем зі здоров'ям слід шукати в режимі харчування і спосіб життя. Помінявши їх в кращу сторону, позитивні тенденції не змусять себе довго чекати.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю