» » Здатність добре заробляти закладена в нашому ДНК
Усі новини

Здатність добре заробляти закладена в нашому ДНК

Здатність добре заробляти закладена в нашому ДНК

Більшість людей хотіли б жити заможно, але не у всіх це бажання стає реальністю. Вчені вирішили з'ясувати, чому одні люди досягають добробуту, а інші - тільки мріють про нього все життя Багато людей вважають, що добробут дістається в результаті праці, везіння або ж спадщини. Але недавно представники науки з Британії провели масштабне дослідження, в якому брало участь 286 тис. Добровольців. Його результати показали, що особливі гени підвищують ймовірність розбагатіти.

Виявилося, що у забезпечених людей в ДНК є відмінні риси в порівнянні з людьми, які не заробляють багато. У багатіїв вчені виявили 24 гена, які впливають на імунну систему, інтелектуальні функції, а також на м'язові тканини і серце.

Вчені вважають, що саме ці 24 гена грають важливу роль в досягненні добробуту. Частина таких генів пов'язана з інтелектом, а частина - з особливостями фізіології та психології. Деякі з генів багатіїв спадкові, а деякі - придбані.

Також вчені виявили, що виявлені гени багатих людей передбачають розвинений інтелект, гарне фізичне і психічне здоров'я, а також тривалість життя. Крім того, гени багатіїв зумовлюють високу продуктивність. На рівні спостереження вчені також виявили, що у забезпечених людей менше потомства.

Проте, у кожної людини є шанси заробляти гроші для того, щоб жити в достатку. Однак не всі люди вірять в себе і використовують свій потенціал.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю