» » Куріння батька негативно впливає на здоров'я майбутньої дитини
Усі новини

Куріння батька негативно впливає на здоров'я майбутньої дитини

Куріння батька негативно впливає на здоров'я майбутньої дитини

Пристрасть до сигарет з боку батьків може серйозно позначитися на здоров'ї серця майбутньої дитини, заявляють вчені
Сигарети негативно впливають не тільки на здоров'я курця, але і на організм майбутнього потомства. Китайські фахівці з Центрального південного університету виявили, що куріння майбутнього батька з більшою часткою ймовірності призводить до розвитку у новонароджених вад серця, ніж аналогічна звичка матері.

Щоб прийти до таких висновків, експертам потрібно проаналізувати не менше 125 досліджень, що містять дані про здоров'я майже 9 мільйонів чоловік. У тому числі 1375 тисяч дітей з вродженими вадами серця.

За словами професора Цзябі Циня, наявність шкідливої ​​звички у майбутнього батька збільшує ризик розвитку вад серця новонародженого на 74% , У матері - на 25%. Що стосується пасивного куріння , То у схильних до йому вагітних жінок шанс народити дитину з вродженою вадою серця стає більше на 124% . Чоловік або бойфренд, що зловживає цигарками, в більшості випадків є основною причиною пасивного куріння вагітної жінки. Тому вчений настійно рекомендує чоловікам, які готуються стати батьками, повністю відмовитися від куріння.

А раніше американськими фахівцями вже було доведено, що причиною раптової дитячої смертності нерідко стає пристрасть майбутніх мам до сигарет. Все через надмірне серотоніну, який виділяється в організмі жінки при палінні і негативно впливає на мозок плода. Крім того, у жінок, що палять на 20% частіше народжуються діти зі зниженим вагою, а також хворі на астму, дисфункцією шлунково-кишкового тракту, ожиріння.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю