» » Що відбувається в організмі людей, які їдять багато білих грибів
Усі новини

Що відбувається в організмі людей, які їдять багато білих грибів

Що відбувається в організмі людей, які їдять багато білих грибів

Багато людей в дорослому віці хоч раз замислювалися про те, як уповільнити старіння. Вчені переходили від роздумів до справи і намагалися розробити «чарівні» пігулки молодості Багато людей в дорослому віці хоч раз замислювалися про те, як уповільнити старіння. Вчені переходили від роздумів до справи і намагалися розробити «чарівні» пігулки молодості.

Нещодавно було проведено ще одне дослідження, в ході якого експерти з'ясували, як вживання грибів пов'язано з процесом старіння організму.

Представники науки з США з'ясували, що відбувається в організмі людей, які їдять багато білих грибів. На їхню думку, в грибах містяться компоненти, здатні сповільнювати процес старіння. Також така їжа зменшує ризик розвитку старечого недоумства.

Для отримання відомостей вчені провели масштабний експеримент, в якому брало участь 13000 добровольців з Японії.

Позитивний ефект досягається за рахунок наявності в грибах особливого антиоксиданту ерготионеїн, якого найбільше саме в цьому продукті. Також в білих грибах міститься глутатіон - ще один дієвий антиоксидант, сприятливо впливає на людський організм.

Перераховані речовини підтримують життєздатність клітин, захищають ДНК від пошкоджень, а також регулюють надходження в клітини кисню. Таким способом сповільнюється процес старіння організму.

Перш ніж регулярно вживати білі гриби, потрібно проконсультуватися з лікарем, так як у продукту є протипоказання. Також потрібно враховувати, що для шлунка гриби вважаються важкою їжею. Їх небажано їсти ввечері.

Проведене дослідження показало, що доступний кожному продукт харчування здатний продовжувати молодість. Щоб позитивні зміни настали, важливо вживати білі гриби регулярно.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю