» » Вивчено надійність презервативів
Усі новини

Вивчено надійність презервативів

Вивчено надійність презервативів

Найпростіше і популярний засіб контрацепції - це презерватив. Однак з ним теж можна потрапити в неприємну ситуацію. Експерти опитали тисячу респондентів і з'ясували, наскільки надійні презервативи Нещодавно були опубліковані результати опитування тисячі жителів США.

Трохи менше половини учасників (41%) потрапляли в ситуації, коли під час статевого акту презерватив ушкоджувався. Якщо таке відбувається, кажуть експерти, потрібно протягом 72 годин звернутися до лікаря і обговорити екстрену контрацепцію. Коли у жінки овуляція, то чим швидше, тим краще.

Якщо виріб використовувати правильно, ризик виникнення вагітності або ЗПСШ становить всього 2%.

В першу чергу потрібно звернути увагу на термін придатності. Одягати і знімати презерватив потрібно акуратно. Причому надіти його краще до найменшого контакту з пенісом, а не тільки перед безпосереднім статевим актом.

Також презерватив повинен підходить по розміру. Великий легко може сповзти, а маленький - порватися. Тому з поправкою на те, що не всі повністю дотримуються інструкції, експерти говорять про 85% надійності гумових виробів.

Щоб надійність захисту була максимально наближена до 100%, не варто вибирати презервативи лише за ціною. Бери високоякісні вироби, і попередньо спробуй різні розміри, щоб дізнатися, який краще підходить.

А ти знав про подібні нюанси?
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю