» » Чому не варто відразу заправляти ліжко?
Усі новини

Чому не варто відразу заправляти ліжко?

Чому не варто відразу заправляти ліжко?

Постіль - місце проживання пилових кліщів. Їх випорожнення можуть викликати у людини алергію, що призведе до астми. Але є незвичайний метод боротьби з пиловими кліщами Вважається, що відразу після підйому заправляти ліжко - хороша здорова звичка. Однак завдяки їй можуть виникати алергії і навіть астма, попереджають вчені.

Постіль - місце проживання пилових кліщів (Dermatophagoides). Ці комахи досить нешкідливі, вони харчуються омертвілими клітинами шкіри. Однак випорожнення кліщів можуть викликати у людини алергію , Що призведе до астми. У 70% випадків виявлення бронхіальної астми у дітей виявляється також алергія на пилових кліщів, йдеться в дослідженнях британських фахівців.

Комахи воліють теплу і вологу середу. Людина, що щільно загортається в ковдру, а потім ще й потіє, сам того не знаючи, створює її. Якщо вранці постіль не провітрити , А відразу накрити покривалом - будуть ідеальні умови для розмноження кліщів.

Тому не заправляй ліжко після пробудження. Відкинь ковдру і відкрий вікна в кімнаті. Поки ти будеш збиратися у справах, вона встигне провітритися. Поділися в коментарях, заправляєш ти ліжко відразу після сну?
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю