» » Головні ознаки проблем з печінкою
Усі новини

Головні ознаки проблем з печінкою

Головні ознаки проблем з печінкою

Часто буває так, що люди не здогадуються про проблеми з печінкою. Справа в тому, що вона не містить нервових закінчень, а значить і больові сигнали органу виявляються слабо. Проте, вчені з'ясували, за якими ознаками можна визначити, що з печінкою з'явилися проблеми Організм людей влаштований набагато «розумніші», ніж може здатися на перший погляд. Наприклад, він вимагає відсутні вітаміни і поживні речовини, посилаючи сигнали в мозок. Також організм сигналізує, коли органам погано.

Нещодавно вчені з'ясували головні ознаки проблем з печінкою.

Постійне відчуття втоми

Регулярне стомлення може бути явною ознакою захворювання органу. Можливо, він перестав ефективно виводити шлаки і токсини.

Висип на шкірі

Погіршення стану шкіри, лущення також може бути тривожним сигналом печінки.

Нездоровий колір обличчя

Жовтизна шкіри, помаранчевий відтінок або зміна кольору слизової говорять про те, що печінка відчуває себе погано. Є ймовірність, що в організмі накопичився білірубін.

Потемніння урини

Темний колір сечі - характерна ознака хвороби органу. Ця ознака можна віднести і до стільця.

Хворобливі відчуття в правому боці

Якщо печінка збільшена і починає рости, люди відчувають біль в правому боці, ближче до ребер.

Помітивши перераховані вище симптоми, слід негайно звернутися до лікаря, який проведе дослідження і в разі необхідності призначить лікування.

Печінка - життєво важливий орган, і за його станом потрібно стежити. Щоб уникнути проблем з печінкою, потрібно дотримуватися здорового способу життя і не зловживати антибіотиками і лікарськими препаратами, якщо в цьому немає крайньої необхідності.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю