» » Названий фактор, що прискорює старіння організму
Усі новини

Названий фактор, що прискорює старіння організму

Названий фактор, що прискорює старіння організму

Старіння - неминучий і природний процес організму. Тим не менш, є фактори, які можуть його як уповільнити, так і прискорити Нещодавно експерти з'ясували, що може прискорити в'янення організму.

Представники науки з США з'ясували, що ДНК у молодих докторів старіє передчасно - в шість разів швидше в порівнянні з нормою. Така ж невтішна тенденція і у інших людей, чия професія пов'язана зі стресами.

На думку вчених, вбраний і нервовий режим роботи провокує розвиток стресів . В результаті у людей зменшується довжина теломер (зони хромосом, за якими можна визначити тривалість життя). Що призводить до запуску процесу старіння клітин.

Експерти проаналізували ДНК докторів з невеликим стажем роботи і з'ясували, що лише за 1 рік їх практики старіння прискорився в 6 разів. У всіх медиків-учасників дослідження спостерігалася негативна тенденція.

Добровольці працювали близько 64 годин в тиждень. Чим більше вони працювали, тим сильніше зменшувалася довжина теломер. Така ж ситуація може спостерігатися у людей, які часто відчувають стреси.

Це не перше дослідження, яке доводить руйнівний вплив стресу на організм. Він погіршує емоційний стан, зовнішній вигляд, здоров'я і може сприяти набору ваги. А адже багато ситуацій в більшості випадків не варті переживань.

Чи сильно ти реагуєш на стресові ситуації? І як справляєшся з напругою? Поділися в коментарях.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю