» » Експерти розповіли, як захистити серце від небезпечних захворювань
Усі новини

Експерти розповіли, як захистити серце від небезпечних захворювань

Експерти розповіли, як захистити серце від небезпечних захворювань

Поради від лікарів - вони ефективні і актуальні для будь-якого віку Щорічно вчені фіксують в світі тисячі випадків смертей від інфаркту та інсульту. Тенденція невтішна.

[/b] Нещодавно вчені провели важливе дослідження, в ході якого з'ясували прості і доступні кожному способи захисту серця від небезпечних хвороб.

Представники науки з Британії з'ясували, що [b] про
жирний, діабет і малорухливий спосіб життя збільшують ризик передчасної смерті від хвороб судин і серця . У групі ризику опинилися люди віком від 40 до 65 років. Ситуація ускладнюється ще й тим, що багато небезпечні фактори не мають виражених симптомів.

Групи ризику вчені рекомендують стежити за вагою, тиском, рівнем цукру і холестерину в крові.

Щоб захистити своє серце від небезпечних недуг, вчені рекомендують, перш за все, відмовитися від шкідливих звичок - спиртного і куріння.

Незалежно від віку слід дотримуватися здорового раціону і займатися спортом. Для контролю стану серця необхідно робити електрокардіограму. У харчуванні найкраще віддавати перевагу свіжим овочам, фруктам, м'ясу птиці та риби.

Безумовно, ніхто не застрахований від серцевих захворювань, але в силах кожної людини їм протистояти. Вжиті заходи в сукупності знизять ймовірність розвитку різних серцево-судинних патологій і збільшать тривалість життя. Головне робити це регулярно, і позитивний результат обов'язково настане.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю