» » Чим небезпечний дефіцит вітаміну D, розповіли фахівці
Усі новини

Чим небезпечний дефіцит вітаміну D, розповіли фахівці

Чим небезпечний дефіцит вітаміну D, розповіли фахівці

Вітаміни потрібні організму для нормального функціонування, і їх дефіцит призводить до зниження здоров'я. Недолік же вітаміну D погано позначається на всьому організмі За словами кваліфікованих медиків, багато людей недооцінюють вплив цього вітаміну на своє життя.

А адже він необхідний для росту кісток, м'язів, нормальної роботи серцево-судинної, імунної, репродуктивної та нервової систем . Впливає вітамін D і на якість сну.

Дефіцит вітаміну може викликати часті ГРВІ, остеопороз, цукровий діабет першого типу, розсіяний склероз, депресію, хронічну втому, атопічний дерматит і кілька видів раку.

Щоб уникнути подібних наслідків, лікарі рекомендують частіше вживати продукти, багаті вітаміном D: молочну продукцію, жирні сорти риби, яєчні жовтки, печінка.

Також не уникати сонячних променів , Під впливом яких в нашому організмі синтезується вітамін Д. Однак із засмагою варто бути обережним. Користуватися сонцезахисними кремами і дотримуватися рекомендацій фахівців, скільки і в котрій годині краще перебувати на відкритому сонці.

Ще заповнити дефіцит цього вітаміну допоможуть добавки вітаміну D3.

Щоб визначити рівень вітаміну D, необхідно здати аналіз крові на 25 (OH) D . Оптимальним вважаються показники не нижче 50 нг /мл.

А ти перевіряв чи коли-небудь свій рівень вітаміну D?
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю