» » Названо найпоширеніші міфи про правильне харчування
Усі новини

Названо найпоширеніші міфи про правильне харчування

Названо найпоширеніші міфи про правильне харчування

Є кілька поширених міфів про правильне харчування, віра в які не приносить очікуваного результату, а може і нашкодити здоров'ю Зараз правильне харчування і здоровий спосіб життя стало дуже модним. І це радує. Адже м ногие люди переходять на певний тип харчування, щоб бути в тренді. Але при цьому не вивчають питання до кінця.

Спробуємо зруйнувати найпоширеніші міфи про правильне харчування.

Всі жири шкідливі

Вважається, що від жирів люди товстіють, і їх варто виключити з здорового раціону. Однак жири жирам ворожнечу. Є шкідливі, а є ті, що потрібні організму не менше білків і вуглеводів. Правильні жири (наприклад, риб'ячий, лляне і оливкове масло) організм здатний переробити і витягти корисні компоненти.

М'язам необхідно м'ясо

Для того, щоб наростити міцні м'язи, потрібен білок. Деякі помилково вважають, що отримати його можна тільки з м'ясної їжі. Насправді м'ясо - не єдиний і далеко не найкорисніший джерело білків. Багато овочі, бобові та риба містять достатню кількість цього протеїну.

Після 1800 їсти не можна

Давно доведено: вечеряти можна в будь-який час. Головне, щоб між останнім прийомом їжі і сном було хоча б 2-3 години . Це допоможе уникнути тяжкості в животі і відкладення зайвої ваги.

Харчові добавки допоможуть схуднути

Жоден із способів (дієта, спорт, добавки) не працює поодинці. Щоб скинути вагу і одержати не в'яле, а підтягнуте здорове тіло, потрібно постійно правильно харчуватися і давати тілу фізичне навантаження . А препарати для схуднення можуть лише трохи прискорити процес спалювання жирів, але не більше.

Здається, що пп - це ціла наука, насправді нічого складного в ньому немає. Просто потрібно знати міру в усьому. Поділися, який з цих або інших міфів ти чув?
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю