» » До яких хвороб призводять паразити в організмі, розповіли лікарі
Усі новини

До яких хвороб призводять паразити в організмі, розповіли лікарі

До яких хвороб призводять паразити в організмі, розповіли лікарі

Паразити - вкрай неприємне і небезпечне для здоров'я явище. Воно стає причиною симптомів безлічі захворювань, на перший погляд ніяк не пов'язаних Експерти назвали ряд хвороб, які можуть виникнути через наявність в тілі паразитують форм життя.

Через те, що слизова кишечника пошкоджена під впливом паразитів, іноді виникають різноманітні алергічні реакції . Тоді імунна система виробляє еозинофіли в надмірній кількості, і в тканинах починаються запальні процеси. Ще одна речовина, що виробляється організмом з їхньої вини - імуноглобулін Е . А паразити, які харчуються клітинами крові, можу викликати анемію.

Газоутворення, синдром подразненого кишечника, пронос, запор, здуття живота, навіть болю в суглобах і м'язах - все це може бути викликано інтоксикацією продуктами життєдіяльності паразитуючих організмів.

Через них же в легенях та печінці утворюються гранульоми , А на шкірі - папіломи, виразки і дерматити.

Також про інтоксикацію кажуть хронічне безсоння і відчуття втоми. А при тривалому отруєнні організму відходами паразитів може виникнути діабет, онкологічні захворювання, проблеми з серцем і епілепсія.

Не варто лякатися, якщо помітиш у себе подібні симптоми. Адже причини можуть бути найрізноманітніші. Щоб напевно встановити, чим викликана нездужання, варто якомога швидше пройти обстеження, здати загальний аналіз крові, а також еозинофільний катіонний білок, аналіз на визначення рівня імуноглобулін Е (IgE). І далі йти до фахівця, але ні в кому разі не займатися самолікуванням.

А ти вважаєш за краще кілька днів попити таблетки, або відразу йдеш на огляд, якщо погано себе почуваєш?
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю