» » Як правильно мити руки? Рекомендації експертів
Усі новини

Як правильно мити руки? Рекомендації експертів

Як правильно мити руки? Рекомендації експертів

Мити руки вчать батьки та вихователі ще в дитинстві. Всі знають про користь процедури, але не всі вміють правильно її виконувати. Фахівці розповіли, як правильно мити руки Експерти розповіли, як правильно мити руки, щоб досягти ефекту чистоти та дезінфекції.

Фахівці рекомендують для миття рук брати воду з пляшки або колодязя. Водопровідна вода, яка не найкращий варіант для приготування їжі, не підійде і для гігієни рук. Можна використовувати рідке мило. Його бажано наносити ще й на зап'ястя. Піну слід втирати в шкіру близько 20 секунд.

Обов'язково слід вимити ділянки між пальцями і між нігтів. Піну слід змивати теплою водою , Щоб підвищити дезінфікуючий ефект. Вимиті руки слід насухо витирати , І робити це потрібно чистим рушником . В іншому випадку ефект від миття буде зведений до мінімуму.

Нагадаємо, раніше експерти з'ясували, що в громадських місцях витирати вимиті руки слід паперовими рушниками, а не сушити їх в пристроях для сушки. Немає гарантії, що сушарки регулярно чистять працівники закладу, тому є ймовірність, що з теплим повітрям на шкіру потраплять мікроби.

Правильна гігієна рук - запорука чистоти і здоров'я. А скільки приблизно часу на миття рук йде у тебе?
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю