» » Вісім ознак поганої якості води
Усі новини

Вісім ознак поганої якості води

Вісім ознак поганої якості води

Вода не тільки джерело життя, а й важливий фактор, що впливає на здоров'я і самопочуття. Тому її якості потрібно приділяти підвищену увагу Експерти назвали 8 головних ознак, що свідчать про низьку якість води.

Перш за все, потрібно звернути увагу на те, як виглядає вода. Насторожити повинен мутний колір. Він необов'язково свідчить про погану якість. Однак такий фактор може бути ознакою наявності шкідливих хімічних сполук або бактерій.

Жорсткий тип води включає в себе підвищену кількість магнію і кальцію. Така рідина може залишати після себе наліт у ванній або в ємностях для пиття, але шкідливого впливу для людей не буде.

Якщо після миття рук шкіра стає трохи слизькою, є ймовірність, що у воді міститься марганець, свинець або алюміній.

Жовтий або оранжевий відтінок води може бути ознакою наявності заліза або свинцю. Можливо, зміна кольору пов'язано з іржавими трубопроводами.

Солоний або металевий присмак і запах також вказують на іржу в трубах.

Синюватий і зеленуватий відтінки характерні для підвищеного кількості міді. Така вода погіршує стан печінки, нирок і здоров'я в цілому.

Тухлий запах - ознака наявності сірководню, а запах відбілювача (хлорки) вказує на підвищений вміст хлору. Обидва ці чинники небезпечні для здоров'я.

Запах риби може бути ознакою змісту в рідини барію. Речовина підвищує тиск і погіршує самопочуття.

Звичайно, не у всіх людей є можливість пити чисту криничну воду. Однак будь-якими силами потрібно прагнути вживати якісне питво. Для цього можна купувати бутлі з чистою водою або ж встановлювати спеціальні фільтри.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю