» » Експерти: частота пульсу пов'язана з тривалістю життя
Усі новини

Експерти: частота пульсу пов'язана з тривалістю життя

Експерти: частота пульсу пов'язана з тривалістю життя

На жаль, можливості науки не дозволяють точно визначити тривалість життя людини. Однак в її силах, виявити фактори, що впливають в різному ступені на тривалість життя Нещодавно вчені завершили тривале дослідження, яке поповнило перелік факторів, що вказують на те, скільки може людина прожити.

Експерти зі Швеції провели дослідження за участю чоловіків похилого віку для виявлення зв'язку між ПП (частотою пульсу) і тривалістю життя.

В результаті обробки даних виявилося, що чоловіки, у яких пульс вище, ніж 75 ударів за 60 секунд, ризикують передчасно померти . Така ймовірність у них в два рази вище в порівнянні з людьми з іншими показниками ПП.

У дослідженні взяло участь 798 добровольців, яких представники науки розділили на 4 групи.

У четвертій групі були чоловіки з ПП більше 75 ударів за 60 секунд, в третій групі знаходилися добровольці з показником 65 - 75 ударів в хвилину, у другій - від 55 до 65 ударів, а в першій - 55 ударів.

Дослідження тривало з 1993 року. Через 10 а потім ще через 11 років експерти проводили повторні заміри ПП. За весь час експерименту померло 119 чоловіків, у 113 з них було діагностовано ішемічне захворювання, а у 237 добровольців були виявлені різні проблеми з серцем і судинами.

В ході дослідження вченим вдалося з'ясувати, що чоловіки, у яких ПП вище 75 ударів в хвилину, в два рази частіше вмирали від серцевих захворювань . Також експерти відзначили, що добровольці з ПП більше 55 ударів в хвилину були схильними до шкідливих звичок і не приділяли час фізичної активності . Крім того, вони схильні до набору ваги і підвищеного тиску.

Проведений експеримент лише вказує на ймовірність ризику. Якщо ПП перевищує 75 ударів в хвилину, можна звернутися до лікаря, який проведе обстеження і складе рекомендації, спрямовані на запобігання неприємностей в майбутньому.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю