» » Топ-5 жіночих причин відмови від сексу за даними психологів
Усі новини

Топ-5 жіночих причин відмови від сексу за даними психологів

Топ-5 жіночих причин відмови від сексу за даними психологів

У кожній парі прекрасна половина хоча б раз відмовила партнеру в сексі. Психологи взялися з'ясувати, чому Практично всі жінки відмовляються від сексуального контакту з одним і тим же причинам.

Завдяки опитуванню 1000 жінок вдалося з'ясувати 5 найпопулярніших причин жіночих відмов.

1. Погане самопочуття

Якщо у жінки болить голова, є нудота, озноб - в першу чергу вона зацікавлена ​​в тому, щоб поліпшити своє самопочуття, а потім вже буде думати про секс.

2. Брак часу

Статистка говорить, що мінімум 75% пар через зайнятість на роботі та домашніх справ мають недостатньо сексу.

3. Перевтома

Навіть якщо у жінки після всіх справ залишається час на секс, може просто не бути сил, ні моральних, ні фізичних.

4. Незадоволеність

Якщо мастурбація призводить до оргазму в 56% випадку, то статевий акт з партнером - тільки в 24%. На жаль, багато жінок соромляться прямо сказати, що секс їх не влаштовує, і вважають за краще уникати його під вигаданими приводами. Сексологи радять партнерам завжди обговорювати секс і свою реакцію на ті чи інші дії один одного.

5. Комплекси

Деякі жінки надто комплексують через свою фігури і не хочуть оголюватися перед партнером. Чоловікам в такій ситуації рекомендується якомога частіше робити компліменти своїм половинкам, а жінкам - зосереджуватися на відчуттях, а не зовнішній вигляд.

Будь-яку причину можна усунути, якщо не соромитися говорити про секс і своїх почуттях в цілому. А тобі легко даються бесіди на інтимні теми з партнеркою?
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю