» » Медики повідомили, від якої кількості спиртного починає руйнуватися печінку
Усі новини

Медики повідомили, від якої кількості спиртного починає руйнуватися печінку

Медики повідомили, від якої кількості спиртного починає руйнуватися печінку

Відомо, що алкоголь негативно впливає на печінку. Але скільки дійсно небезпечно? Чи всі, хто вживає алкоголь, так чи інакше в зоні ризику? Медики дали відповідь Фахівці заздалегідь роблять акцент на тому, що конкретного кількості літрів або проміле немає. Крім спиртного на печінку впливає раціон людини: кількість і якість з'їденої їжі. Розвиток цирозу печінки так само залежить від початкового здоров'я органу, наявності будь-яких пошкоджень. При них навіть невеликі дози алкоголю несуть серйозний ризик.

При найменшому ослабленні організму лікарі рекомендують відмовитися від алкоголю , Або ж вживати його не частіше, ніж раз на місяць, і потроху. Невеликі, але щоденні, дози алкоголю можуть викликати цироз печінки через десять-п'ятнадцять років навіть у повністю здорової людини.

Оскільки тривалість зловживання алкоголем є визначальним фактором у розвитку цирозу печінки, головна рекомендація лікарів: не пити спиртне. Якщо ж процес руйнування вже почався, одного відмови від алкоголю буде недостатньо. Однак комплексне лікування допоможе відновити здоров'я за умови, що після нього людина не повернеться до спиртного.

А як часто ти п'єш алкогольні напої?
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю