» » 5 продуктів, від яких краще відмовитися після 50
Усі новини

5 продуктів, від яких краще відмовитися після 50

5 продуктів, від яких краще відмовитися після 50

Стежити за харчуванням коштує в будь-якому віці. Але з роками організм гірше справляється з негативним впливом харчових звичок. Тому після 50 років, для підтримки здоров'я і довголіття, потрібно бути ще більш уважним до свого раціону Медики називають 5 продуктів, відмова від яких піде організму лише на користь.

В першу чергу це алкоголь . Бажано виключити його відразу після настання 50-річчя, а то й раніше. Спиртне загострює хронічні хвороби, особливо пов'язані з підвищенням тиску.

Солодкі газовані напої також небажані. Від них зростає рівень цукру в крові, збільшується вага, розвиваються хвороби серцево-судинної системи.

Не варто пити після 50 і кава , Воно теж впливає на тиск. Якщо і вживати багаті кофеїном напої, то з молоком.

Людям зрілого віку безперечно варто їсти менше напівфабрикатів , Не налягати на випічку . Вони в достатку забезпечуються жиром, цукром, сіллю, консервантами.


Відмова від такої їжі після 50 допоможе запобігти проблеми з шлунково-кишковим трактом, атеросклероз, гіпертонію, діабет, онкологічні та серцеві захворювання.

Правильне харчування - основа гарного самопочуття, підтягнутою фігури, здорового кольору обличчя і піднесеного настрою в будь-якому віці.

Поділися з нами, від яких продуктів тобі найважче відмовитися?
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю