» » Лікарі розповіли, як поліпшити потенцію
Усі новини

Лікарі розповіли, як поліпшити потенцію

Лікарі розповіли, як поліпшити потенцію

Потенція - одна з найбільш хвилюючих і делікатних тем для чоловіків. Багато представників сильної статі вважають за краще замовчувати про проблему або не завжди своєчасно звертаються до лікаря. Наслідки і першого, і другого варіанту розвитку подій можуть бути невтішними Експерти з'ясували, які фактори поглиблюють проблеми з ерекцією і як її поліпшити.

Як показує статистика, останнім часом зростає кількість чоловіків, у яких є проблеми з потенцією.

Урологи дали корисні рекомендації чоловікам, які зіткнулися з делікатною проблемою. Також медики прокоментували ситуацію, що склалася.

На думку медиків, проблема посилюється нестачею фахівців - гінекологів набагато більше, ніж урологів. Звичайно, можна звернутися в приватну клініку, але немає гарантії, що в ній буде хороший фахівець, незацікавлений в викачування грошей. Крім того, сильна стать більше схильний до дії шкідливих факторів, які скорочують тривалість життя. В результаті страждає потенція і репродуктивна функція.

На думку урологів, погіршення потенції нерідко пов'язане із захворюваннями серця і судин. Проблеми з репродуктивною функцією погано позначаються на психологічному стані чоловіків - у них пропадає інтерес до багатьох життєвих сфер, зокрема до фізичної активності.

Щоб поліпшити потенцію, фахівці радять регулярно приділяти час фізичної активності, вживати корисні продукти харчування і стежити за станом серцево-судинної системи.

Якщо виникли підозри, що потенція погіршилася, потрібно відразу ж звернутися до лікаря. Займатися самолікуванням небезпечно.

Проблеми зі здоров'ям завжди легше запобігти, ніж потім боротися з наслідками. Дотримуйся рекомендації урологів, і ймовірність розвитку еректильної дисфункції буде знижена.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю