» » Вчені з'ясували, який продукт рятує від набору ваги
Усі новини

Вчені з'ясували, який продукт рятує від набору ваги

Вчені з'ясували, який продукт рятує від набору ваги

Розвиток цивілізації призвело до того, що багато людей схильні до набору ваги. Ожиріння погіршує здоров'я, самопочуття і зовнішній вигляд. Нещодавно вчені з'ясували, який продукт допоможе уникнути набору ваги Експерти з Японії вважають, що регулярне вживання рису зменшує ймовірність появи ожиріння.

Вчені провели дослідження, в ході якого вивчили раціон і спосіб життя представників 136 держав.

Виявилося, люди, які кожен день з'їдали 150 г рису , Були стрункішими в порівнянні з тими, хто віддавав перевагу іншим продуктам харчування. Позитивний ефект зберігався навіть при різних економічних факторах, а також при палінні.

На думку експертів, сприятливий ефект полягає в наявності в продукті клітковини і поживних речовин. Рис швидко дає відчуття ситості і запобігає переїдання. Проте, рисом важливо не зловживати. В іншому випадку можуть з'явитися проблеми з метаболізмом. Також підвищиться ризик розвитку цукрового діабету. Перевагу варто віддавати не звичного білому рису, а коричневому, дикого і нешліфовані. Такий рис набагато корисніше, ніж білий.

На даний момент вчені не вважають мета дослідження повністю розкритою. Подальші вивчення питання експерти планують продовжувати.

Це не перше дослідження, яке доводить вплив раціону на організм. Необов'язково пити таблетки і різні порошки для схуднення, які рекламують виробники.

Потрібно переглянути свій раціон, включити в нього корисні продукт харчування і позитивних змін не потрібно буде довго чекати.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю