» » Постійне відчуття голоду може бути симптомом діабету - медики
Усі новини

Постійне відчуття голоду може бути симптомом діабету - медики

Постійне відчуття голоду може бути симптомом діабету - медики

Зазвичай ми знаємо, скільки нам потрібно з'їсти, щоб насититися. Якщо ж звичною порції раптово стало не вистачати, і відчуття голоду не припиняється після їжі, це привід задуматися про здоров'я Як кажуть фахівці в області медицини, почуття голоду після прийому їжі може виявитися одним з перших ознак цукрового діабету.

Express опублікував заяви лікаря з Великобританії Метью Кейпхорна, в якому той радить не затягувати з обстеженням, якщо регулярно після їжі почуття голоду не зникає . Лікар констатує, що постійний голод сигналізує про підвищений рівень цукру в крові, що дійсно може бути пов'язано з розвитком діабету.

Особливо Кейпхорн рекомендує звертати увагу на вечірній прийом їжі. Ситість повинна зберігатися не менше шести годин після помірного вечері. Сильний апетит перед сном, такий, що відмовитися від перекусу можна, не варто ігнорувати. Також тривожним сигналом порушень метаболізму буде постійна спрага без видимої причини.

Головна рекомендація доктора Кейпхорна: при спостереженні ознак неправильного засвоєння цукру не відкладати візит до поліклініки, а якомога швидше пройти обстеження на діабет. Також не варто уникати регулярних профілактичних аналізів крові . А ти проходиш такі?
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю