» » Про що говорить хронічна втома, навіть якщо дотримується режим сну
Усі новини

Про що говорить хронічна втома, навіть якщо дотримується режим сну

Про що говорить хронічна втома, навіть якщо дотримується режим сну

Явище, коли при нормальному режимі сну хронічна втома все одно супроводжує людину, не рідкість. Вчені з'ясували причини Виявляється, якість сну безпосередньо залежить від способу життя.

У виданні Science Alert були опубліковані результати досліджень, що ще раз підтвердили: активний спосіб життя необхідний. Люди, які регулярно займаються спортом, відчувають себе набагато краще, проспав таку саму кількість годин. Мінімум 20 хвилин фізичної активності в день можуть істотно поліпшити якість сну.

Також пригнічений стан вранці нерідко викликано зловживанням кави . При цьому необов'язково пити його перед сном. Кофеїн діє на організм тривалий час, і навіть одна зайва чашка в обід впливає на циркадний ритм і знижує якість відпочинку.

Будь-яке нездужання - фізична або емоційне - також не може не позначитися на здатності висипатися. Тривожні розлади, депресії, проблеми з щитовидною залозою, діабет і навіть брак заліза можуть спровокувати безсоння і привести до того, що людина буде відчувати себе втомленим, тільки-но вставши з ліжка.

Якщо ти помічаєш проблеми зі сном протягом тривалого часу, а також маєш інші скарги на здоров'я, не тягни. Звернись до фахівця, тому що повноцінний відпочинок - основа життєдіяльності.

Поділися, як ти борешся з безсонням?
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю