» » Експерти розповіли, чому корисно цілуватися кожен день
Усі новини

Експерти розповіли, чому корисно цілуватися кожен день

Експерти розповіли, чому корисно цілуватися кожен день

Більшість людей більше уваги приділяє питанням, пов'язаним з сексом. Однак, як виявилося, поцілунки теж мають важливе значення для емоційного самопочуття і здоров'я Експерти вважають, що щоденні поцілунки корисні для здоров'я і самопочуття.

На думку вчених, поцілунки надають знеболюючу дію. Вони полегшують стан при спазмах, мігрені і навіть ПМС. Коротко поцілувати людини, щоб йому стало краще, недостатньо. Цілувати слід ніжно, довго і в чутливі до поцілунків зони . Позитивний ефект дадуть пристрасні поцілунки на початку і в кінці дня.

Звичка цілуватися може допомогти при схудненні. Звичайно, тренування в спортзалі будуть ефективніше в плані спалювання калорій, однак і поцілунки підуть на користь фігурі. Крім того, люди цілуються, щоб зняти напругу і скрасити проведення часу. Також поцілунок - це хороша альтернатива непотрібним перекушування. Замість того щоб щось з'їсти, краще поцілувати близької людини.

Експерти вважають, що поцілунки позитивно впливають на імунну систему. Під час цього процесу відбувається обмін бактеріями, що містяться в слині, що стимулює активність імунітету.

Також поцілунки покращують стан під час стресів і сприяють виробленню гормону радості.

Вчені вважають поцілунки корисними для здоров'я і самопочуття. Як часто цілуєшся ти? Помічав ти для себе перераховані корисні властивості поцілунків?
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю