» » Мастурбація погано впливає на статеве життя чоловіків
Усі новини

Мастурбація погано впливає на статеве життя чоловіків

Мастурбація погано впливає на статеве життя чоловіків

Психологи вважають бажання сексуального задоволення природним явищем. Однак не всі способи його отримання однаково хороші для здоров'я, зокрема для сексуального Експерти в області сексології зробили висновок, що мастурбація дезадаптивного типу може бути шкідливою для чоловіків.

Є два способи самозадоволення - адаптивний і дезадаптивний . У першому випадку чоловіки імітують рухи, які принесли б задоволення під час сексу з партнеркою. У другому випадку вони стимулюють статевий член рухами, нехарактерними для статевого акту. В результаті тіло звикає отримувати задоволення від дезадаптивних самозадоволення, тому під час сексу з жінкою можуть виникнути проблеми наступного характеру:

- Складнощі з сім'явипорскуванням. У деяких випадках для досягнення оргазму чоловікам потрібні будуть ласки руками, до яких вони звикли.

- Погіршення ерекції і статевого потягу. Статевий орган не відчуває потрібної йому стимуляції, а значить і ерекція буде слабкою.

Це не перше дослідження, яке свідчить про шкоду мастурбації. Але що робити, якщо чоловік довго час змушений бути без жінки (відрядження, розлука і т. Д.)? У такому випадку можна використовувати якісні секс-іграшки, максимально адаптовані під статевий акт.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю