» » 9 ознак, що пора до психолога
Усі новини

9 ознак, що пора до психолога

9 ознак, що пора до психолога

Як показує практика, наслідки емоційного дисбалансу можуть бути небезпечні для людей: затяжні депресії, психічні патології - це далеко не всі фактори, з якими може зіткнутися людина Душевна гармонія не менш важлива, ніж здоров'я. Є випадки, коли психотерапевти в прямому сенсі рятували життя людей і допомагали їм повернути душевну рівновагу. Важливо вчасно розпізнати момент, коли краще звернутися до психолога.

Експерти в області психології назвали дев'ять ознак, що свідчать про те, що потрібна допомога фахівця:

1. Різкі перепади настрою.

2. Негативні зміни в житті, що викликають сильні емоційні переживання.

3. Нав'язливі погані думки.

4. Пропав інтерес до навколишніх подій і до життя в цілому.

5. Вживання спиртного і наркотиків як спосіб забути про проблеми.

6. Неконтрольовані прояви емоцій.

7. Погіршення відносин з близькими людьми.

8. Проблеми зі сном.

9. Бажання виговоритися.

Згідно зі статистикою, чоловіки рідше звертаються до психологів в порівнянні з жінками. Найчастіше сильна стать готовий піти на такий крок у віці від 25 до 40 років. Багато жінок відвідують фахівців в період 18 - 30 років.

Важливо не просто відбути свій годинник у психолога, а знайти досвідченого і хорошого фахівця . Поставивши собі таку мету, найкраще скористатися порадами знайомих або спеціальними сайтами з відгуками, на яких можна вибрати психотерапевта з урахуванням його досвіду та інших відповідних критеріїв.

Вчені давно довели силу психології. За допомогою хорошого фахівця в багатьох випадках можна без седативних та інших лікарських препаратів вгамувати проблемами або змінити до них власний підхід.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю