» » Скільки можна їсти пасхальної їжі без шкоди для здоров'я?
Усі новини

Скільки можна їсти пасхальної їжі без шкоди для здоров'я?

Скільки можна їсти пасхальної їжі без шкоди для здоров'я?

Кому-то низькокалорійний раціон дається легко, а хтось з працею стримується, щоб не з'їсти шкідливу їжу. У великодній період перед людьми виникає багато харчових спокус, тому вчені вирішили з'ясувати, яка існує щоденна норма вживання борошняних і білкових продуктів Експерти вважають, що без шкідливого впливу на здоров'я і фігуру можна вжити 100 грам паски з сиром або стільки ж паски.

Як відомо, в пасхальний період православні християни вживають паски, паски і фарбовані яйця.

Дієтологи наголошують, що паски приготовлені з здобного тіста, цукру, сиру, родзинок. Перерахована комбінація виходить досить калорійною. Тому доцільно вживати не більше 100 грамів продукту на добу. Якщо людина з'їла більше, слід в цей день відмовитися від іншої солодкої їжі.

Відносно яєць також є обмеження. Якщо в один і той же день вживати рибу або м'ясо, потрібно з'їдати не більше трьох яєць.

Для випічки сирної паски найкраще в тісто додавати сир з жирністю 5-9%. У сирі з меншою жирністю трохи корисних вітамінів і мікроелементів.

Нагадаємо, що в 2019 році Великдень випадає на 28 квітня.

Щоб свято Пасхи не став кінцем дієти на шляху до гарної фігури, потрібно вживати продукти в міру, яку визначили експерти. Крім того, вихідні дні не привід забувати про фізичну активність.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю