» » » Найдивніші і дивовижні міста планети
Усі новини

Найдивніші і дивовижні міста планети

Найдивніші і дивовижні міста планети

Всі міста на планеті відрізняються один від одного своєю унікальністю й своєрідністю. Однак існують такі місця, здатні вразити навіть того, хто бачив все
Всі міста на планеті відрізняються один від одного своєю унікальністю й своєрідністю. Однак існують такі місця, здатні вразити навіть того, хто бачив все .

Пропонуємо твоїй увазі підбірку найдивніших міст - візит в ці місця запам'ятається надовго.

1. Місто, розташоване в двох державах

Подібних міст на землі багато, але цей - самий унікальний. Бюзінген-ам-Гохрайн - ексклав Німеччини на території Швейцарії. В економічному і соціально-політичному плані - це частина Швейцарії, в адміністративному - це частина Німеччини. Відмітна особливість німецько-швейцарського містечка полягає в тому, що тут використовують два поштових індексу - німецький і швейцарський. Але основна ходова валюта цього міста - швейцарський франк. Жителі користуються німецькими та швейцарськими телефонними номерами. Єдина німецька футбольна команда клубу "Бюзінген" грає на чемпіонаті Швейцарії. У місті є телефонні будки окремо для дзвінків в Швейцарію і окремо - в Німеччину.

2. Пекельний Пекло

Невелике містечко під назвою Hell (Пекло) розташований в штаті Мічиган (США). Звідки прийшла ця назва-невідомо. Але місцевим жителям воно подобається. Вони з великим задоволенням підтримують "пекельний імідж" міста. Туристи часто фотографуються при в'їзді в це містечко. Тут зображена незвичайна табличка з написом: "Ласкаво просимо в Пекло". А в місцевому магазинчику сувенірів можна придбати документи на користування одного квадратного дюйма землі в Аду. Ціна одного квадратного дюйма $ 666. Однозначно, місцеві жителі не позбавлені гумору.
3. Китайський клон європейського міста

Китайські умільці з великим успіхом навчилися копіювати все унікальне і незвичайне. А що стосується скопіювати місто - це вийшло у них досить-таки успішно. Щоб китайські жителі, а також туристи змогли відчути себе європейцями і отримати можливість побродити по європейським вулицях, вони прийняли незвичайне рішення -построілі копію австрійського містечка Халльштатте. Красиві будиночки з їх незвичайною архітектурою неможливо відрізнити від австрійських. Будівництво почалося з церкви, потім були побудовані й інші будівлі за образом і подобою австрійським. Вулиці вимощені красивою плиткою. Туристи і місцеві жителі із задоволенням проводять тут час, гуляють, забуваючи, що знаходиться в Китаї. Що стосується нерухомості в китайському Халльштатте - воно набагато дорожче, ніж в австрійському.4. Місто, в якому заборонено вмирати

Норвезька населений пункт Лонгйір (архіпелаг Шпіцберген) - найпівнічніша в світі поселення. Тут офіційно заборонено вмирати. Єдине кладовищі вже не функціонує більше 70 років. Такий закон пояснюється тим, що через сильні морози тіла не розкладаються. А це приваблює хижаків. Людей для поховання літаком перевозять в інші міста Норвегії.

5. Останній вільне місто на Землі

У пустелі Колорадо (південно-східна Каліфорнія) є містечко під назвою слябів Сіті (Slab City). Тут живуть в основному ті, кому нікуди йти - це бродяги, бездомні, які розчарувалися хіпі і старі люди. Це місто складається з трейлерів і саморобних халуп. У 40-х роках тут розташовувалася військова база і полігон, які через час перенесли на десять миль на північ. І майже щовечора місцеві слухають звуки стрілянини упереміш з виттям койотів. Після військових залишилося багато бункерів, спостережних баз і інших будов, які називаються slabs - звідси і виникла назва міста. За квартиру, а також податки в слябів Сіті ніхто не платить. Комунальні служби тут відсутні. Це досить-таки дивно і незвично, однак мешканці цього містечка кажуть, що їм тут затишно і комфортно. Місцеві жителі дали йому назву "останнє вільне місце США".
6. Синій місто

Подорожуючи по Марокко, можна потрапити в дивовижне і красиве місце - містечко Шавен. Тут все пофарбовано в блакитний і синій кольори - стіни, двері, сходи, тротуари мають дивний колір - від блакитного до синього відтінків. Це пояснюється тим, що в давнину тут жили юдеї, які вважали синій колір священним. Тому вони фарбували свої будинки тільки таким кольором. Іудеї в цьому місці вже давно не живуть, але традиція збереглася. Вона передається з покоління в покоління.
7. Місто-скеля

Незвичайний місто сетеніль-де-лас-бодегас, розташований на півдні Іспанії, привертає увагу туристів з усього світу. Вони з'їжджаються сюди, щоб побачити диво, створене природою і умілими руками людини. Вся справа в тому, що місто розташоване у величезній скелі і є з нею єдиним цілим. Замість блакитного неба над головою можна побачити нависають базальтові скелі. Створюється враження, що вони можуть в будь-який момент обвалиться на голову впасти. Але вони тут стоять уже століттями.8. Місто з єдиним дахом

На Алясці є місто Уиттиер, який знаходиться під одним дахом. Він розмістився в 14-ти поверховому будинку - це колишня армійська казарма. Тут же знаходиться вся інфраструктура: магазини, лікарня, поліцейський відділок, школа. Є також церква та інші необхідні для життя установи. Справа в тому, що в цьому дивовижному містечку майже цілий рік дуже сильні морози і вітру. І з метою економії опалення та електрики був побудований цей місто. До речі, тут живе всього 220 чоловік.

9. Місто, де кількість мертвих більше, ніж живих

У каліфорнійському місті Колма налічується понад 17 кладовищ. І на кожного живого доводиться близько 1000 мертвих. Територія міста становить 4944 квадратних кілометрів, з них 75% займають кладовища. Свого часу влада ухвалила рішення прибрати всі кладовища з розташованого поруч міста Сан-Франциско. І всі покійні були перепоховані в цьому місці. Раніше в місті жили лише флористи, могильники і майстри з виготовлення пам'ятників. Але в 1980 році сюди почали з'їжджатися люди інших професій. Сьогодні девіз міста - "Здорово бути живим в Колме!"10. Місто гуманоїдів

У 1947 році недалеко від міста Розуелл (США) жителі спостерігали незвичне явище - в цьому місці впав непізнаний літаючий об'єкт. Що це було до цих пір невідомо. Але в зв'язку з цією подією Розуелл став відомий як місто інопланетян. Тут щорічно проходять фестивалі, які присвячені вторгнення НЛО. Навіть на Mcdonald's є зображення інопланетян.
11. Місто з печер

На півдні Тунісу знаходиться незвичайне місто - Матмата. Частина місцевих жителів живе в будинках, які представляють собою глибокі землянки, викопані в місцевому твердому грунті. Традиційно навколо кожної землянки викопувалися штучні печери, які служили кімнатами і з'єднувалися ровами-коридорами. У 1970 році в місті були побудовані звичайні житла на землі, але більшість місцевих жителів залишаються жити в печерах. Тим, хто дивився фільм "Зоряні війни" - це місце може нагадати житло Люка Скайуокера.


Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю